BigMan Carboloader Critical MASS 2268g

Tip EXTRA složení
Značka: BigMan
790 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Na rozdíl od gainerů obsahuje špičkový carboloader Critical Mass pouze vysokomolekulární polysacharidy a koktejl exkluzivních proteinů, kreatinu, MCT a spoustu BCAA.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení: 2 268g

Špičkový carboloader je obdobou gaineru, avšak kompletně bez obsahu jednoduchých sacharidů (cukrů). Critical mass je velmi čistý sacharidovo-proteinový doplněk s obsahem maltodextrinu (komplexního polysacharidu se středně velkou molekulou) a kukuřičného amylopektinu (revolučního komplexního polysacharidu s extrémně velkou molekulou). Spojení sacharidů se středním a nízkým glykemickým indexem je tím optimálním pro všechny vrcholové i rekreační sportovce. Složení je vytvořené speciálně pro prevenci ukládání zásobních tuků při zachování extrémního anabolismu a tudíž podporu růstu svalů. Přidaný mikronizovaný kreatin monohydrát dále zvětšuje objem svalových buněk, natahuje do nich vodu a zvyšuje jejich výkon u těžkých vah.

Proteiny jsou v carboloaderu Critical Mass zastoupeny ve spojení dvou zdrojů, a sice ultrafiltrovaného syrovátkového koncentrátu a kompletně za studena zpracovaného ultrafiltrovaného syrovátkového izolátu, získaného metodou 'THERMAX'. Díky špičkovým zdrojům bílkovin obsahuje Critical MASS vysoké množství BCAA i celého aminokyselinového spektra, včetně zachovaných bioaktivních frakcí alfalaktalbuminu, beta-lactoglobulinu, lactoferinu a imunoglobulinů.

Revoluční vysokomolekulární kukuřičný polysacharid amylopektin (Carbo Release) je čistý komplexní sacharid s dobrou stravitelností a nízkým glykemickým indexem, který se skládá z mnoha tisíc navázaných molekul glukózy. Díky relativně nižšímu glykemickému indexu (avšak vyššímu než u škrobu amylázy) je i přes obrovskou komplexní molekulu velmi dobře stravitelný. Složení pak doplňují triglyceridy se středně dlouhým řetězcem (MCT), tuky, které jsou metabolicky zpracovávány odlišně od ostatních tuků, a zabraňují katabolismu aniž by byly ukládány do tukových zásob.

certificaciones

Proč Critical MASS?

Špičkový carboloader vyvinutý dle potřeb vrcholových sportovců nabízí vysoce kvalitní zdroje proteinů (ultrafiltrovaný koncentrát a izolát), středně a vysokomolekulární polysacharidy (maltodextrin a amylopektin) a přidaný kreatin pro zvýšenou absorpci svalových buněk a zvětšení jejich objemu. Critical MASS je vhodný pro mezo- a některé endomorfy.

Ultrafiltrovaný syrovátkový koncentrát (WPC80)

Koncentrát s vysokým obsahem nedenaturovaných proteinů, zachovanými bioaktivními frakcemi aminokyselin, vysokým obsahem aminokyselin vč. BCAA a glutaminu pro podporu anabolismu.

Ultrafiltrovaný syrovátkovaný izolát 'THERMAX' (WPI90)

Za studena zpracovaný isolát s vysokým obsahem nedenaturovaných proteinů, zachovanými bioaktivními mikrofrakcemi a extrémně vysokým obsahem aminokyselin vč. BCAA a glutaminu je špičkovým zdrojem svalových proteinů i jednotlivých aminokyselin pro špičkové sportovce i rekreanty.

Kukuřičný amylopectin (Carbo Release)

Revoluční vysokomolekulární polysacharid s nízkým glykemickým indexem (však vyšším než u škrobu amylázy) je složen z tisíců navázaných molekul glukózy. I přes složitost molekuly je velmi dobře stravitelný a je optimálně bohatým pomalejším sacharidem před i po tréninku.

Maltodextrin

Maltodextrin je oligosacharidem (též polysacharidem), který v sobě spojuje molekuly dextrózy do komplexního polysacharidu se středním glykemickým indexem a středně velkou molekulou. Společně se složkami rychlými a pomalými tvoří středně rychlý maltodextrin komplexní sacharidovou složku pro co nejefektivnější využití anabolismu.

Kreatin

Díky přidanému kreatinu je mass gainer ještě efektivnější v budování objemu svalové hmoty. Kreatin natahuje vodu do svalů a zásobuje je energií pro krátkodobou vysokou zátěž (posilování s těžkými váhami). I díky obsaženému kreatinu je gainer vhodný nejen po tréninku, ale také před ním.

Triglyceridy se středně dlouhým řetězcem (MCT)

Tuky, které přispívají ke správnému metabolismu, jsou mnohem lépe využitelné jako energetický zdroj než zbylé tuky, chrání svalovou hmotu a brání katabolismu.

Větvené esenciální aminokyseliny (BCAA)

Trojice aminokyselin L-leucin, Lisoleucin, L-valin je jedním z hlavních prekurzorů regenerace, obnovy a růstu svalstva. Nejanaboličtějším z trojice je leucin, samotný však není příliš efektivní, tyto tři aminokyseliny fungují synergicky. Vyšší koncentrace BCAA zajišťuje zvýšenou hladinu glutationu, nejefektivnějšího antioxidantu v našem těle, který podporuje regeneraci a svalový výkon.

arla

Dávkování

Smíchejte odměrku gaineru (75g) ve 300ml vody nebo odtučněného mléka a užívejte až 3x denně (odděleně či najednou). Nejvhodnější pro užívání Critical Mass se hodí nabírací diety, objemové přípravy, užívat jej můžete také místo denních jídel. Vhodné je suplementovat před a po tréninku nebo 2-3 odměrky po tréninku.

Nutriční hodnoty ve 100g

  • energie: 1613kJ/380kcal na 100g (1210kJ/285kcal na 75g);
  • tuky: 0,4g na 100g (0,3g na 75g),
    • z toho nasycené: 0g na 100g (0g na 75g);
  • sacharidy: 71g na 100g (53g na 75g),
    • z toho cukry: 0g na 100g (0g na 75g);
  • bílkoviny: 23g na 100g (17,5g na 75g)

poraditbig man best quality at any level