O nás

big man daily motivation

Big Man je tradiční španělský výrobce doplňků výživy pro sportovce a fitness. Již od počátku se zaměřuje na specifické potřeby sportovců, díky čemuž vyvinula řadu vysoce kvalitních produktů. Kvalita produktů je zaručena jak výrobními procesy, tak značkami jako Arla foods nebo Kyowa Quality, s jejichž surovinami španělský výrobce pracuje. Značka Big Man stále roste a rozšiřuje se po Evropě i do zámoří a to především díky renomé, které si svými produkty vydobyla.

Součástí filozofie značky není pouze zásobovat sportovce i rekreanty vysoce kvalitní, certifikovanou a vědecky podloženou řadu doplňků výživy, ale také pravidelně inovovat složení a posouvat tak kvalitu svých výrobků ještě dále. Mezi nejvýraznější tahouny značky patří nadupaný Pre-Workout Warrior, revoluční termogenní spalovač Adrenaline FX, instantní BCAA+Glutamine, ale také např. vitamínový komplex Multi-Vits a tabletová BCAA.

certificaciones

 

Zastoupení v České republice

Značka Big Man je v ČR zastoupena již více než 5 let. Za tuto dobu si vytvořila pověst výrobce kvalitních doplňků výživy pro sportovce především díky vysokému standardu kvality protenů, ale také jedním z nejúčinnějších legálních nakopávačů i spalovačem s revolučně bohatým složením. Cílem nového českého zastoupení (od roku 2018) je rozšířit povědomí o značce nejen na internetu, ale také ve fitness centrech, tělocvičnách a sportovních oddílech. Jedním z hlavních cílů je pak objektivně informovat o produktech, ale také o novinkách v oboru fitness a výživy.

big man sculpt your future

V čem jsou produkty Big Man výjimečné?

Kromě zaručeného vysokého standardu kvality vynikají naše doplňky stravy především šíří a komplexností složení jednotlivých produktů. Zatímco některé z proteinů obsahují přidaný kreatin a taurin pro lepší růst svalstva, všechny mají velmi vysoký obsah BCAA, zachované bioaktivní mikrofrakce (beta-laktoglobulin, alfa-laktalbumin, laktoferin, imunoglobuliny...). Revoluční vysokomolekulární sacharid amylopektin obsažený v produktech Carbo Release (sacharid) a Critical Mass (carboloader) je cesta k nabrání svalové hmoty bez rizika přibírání tukových zásob, klasický gainer pak obsahuje koktejl kvalitních přírodních surovin včetně ovesných vloček. Především carboloader Critical Mass je úžasným spojením kvalitních zdrojů bílkovin a revolučních sacharidů.

Tahouny naší nabídky jsou dva revoluční produkty - legendární Pre-Workout WARRIOR a termogenní spalovač ADRENALINE FX. Jeden z nejefektivnějších nakopávačů na trhu z dílny 'velkýho muže' obsahuje výjimečně bohatý koktejl 15 látek, mezi kterými nechybí kofein, různé zdroje kreatinu, citrulin malát, tyrosin nebo taurin. Spalovač Adrenaline vyniká bohatým koktejlem 11 čistě přírodních látek zrychlujících metabolismus, čímž umožňuje rychlejší odbourávání tukových zásob (při dodržování správného stravovacího režimu). Ještě efektivnější je pak ve spojení s kardiem, intervalovým tréninkem (HIIT), posilováním a další fyzickou aktivitou. Kromě častých složek spalovačů obsahuje Adrenaline také méně známé, avšak účinné látky vedoucí k odbourávání tuku.

big man best quality at any level