Aminokyseliny a BCAA

7 položek celkem
bcaa 1000.jpg
Tip Skvělé příchutě
790 Kč

Gram větvených aminokyselin BCAA v každé žvýkací tabletě s jahodovou příchutí pro suplementaci před, během a po tréninku nebo v rýsovacích a redukčních dietách.

bcaaglutamine 500g.jpg
Tip
790 Kč

Unikátní spojení dvou velmi důležitých substancí - Glutaminu a větvených aminokyselin BCAA v jednom balení. Špičkový doplněk pro podporu extrémního anabolismu.

arginine 90caps.jpg
450 Kč

Unikátní aminokyselina, zodpovědná za efektivní prokrvení svalů, pořádný výkon, kvalitní regeneraci nebo vylučování růstového hormonu. Efektivní do objemové přípravy.

wheyamino.jpg
Tip
490 Kč

Unikátní komplex hydrolyzovaných aminokyselin ze syrovátky a kaseinu s vysokým obsahem BCAA, to vše ve formě tablet pro pohodlnou suplementaci během a těsně po tréninku.

BigmanNutrition Bcaa 2 Small 300x300
690 Kč

Větvené aminokyseliny BCAA jsou základem suplementace mnoha sportovců. Pomáhají chránit svaly před rozpadem, podporují anabolismus, zvyšují absoprci proteinů a podporují...

glutamine 1
790 Kč

Špičkový mikronizovaný glutamin v Kyowa kvalitě pro podporu anabolismu, zlepšení výkonosti, zvýšení síly, lepší syntézu svalových proteinů a kvalitnější regeneraci.

bcaaplus.jpg
690 Kč

Větvené aminokyseliny BCAA ve formě tvrdých tablet pro ochranu svalů před rozpadem, podporu anabolismu, lepší vstřebávání proteinů a aminokyselin a lepší regeneraci.